Bowling alanında dünyanın bir numaralı yenilik uzmanı ve iş ortağı.
Bizi takip edin:
Sıkça Sorulan
Sorular
DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ
Hızlı ve Güvenli
Alışveriş
DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kurumsal

QubicaAMF, endüstrideki iki lider şirketin birleşmesi sonucu ortaya çıkmıştır. Bu şirketlerden ilki bir Amerikan firması olan ve Labut Otomat cihazı buluşu ile tanınan AMF Bowling Products şirketidir ve ikincisi de puanlama ve idari yazılım alanındaki üstün başarıları sayesinde, dünyanın ilk ve en kapsamlı, Bowling Oynayanlara yönelik Eğlence Sistemini (BES) geliştiren Italian Qubica Worldwide şirketidir.

2005 yılında tamamlanan bu birleşme sonucunda, bowling ve eğlence sektöründeki en büyük ve en saygın şirketlerden biri kurulmuştur ve bu şirketin merkezi Richmond, Virginia'da ve Avrupa'daki merkezi de Bologna, İtalya'da yer almaktadır.
Bugün ulaştığımız yere bizi getiren ve sizi geleceğe taşımamızda bize yardımcı olacak yeniliklere, dönüm noktalarına ve olaylara ilişkin zaman tüneline bakalım.

Yüzyılı aşan tecrübelerimiz sonucunda şu anda 15 ülkede satış ofislerimiz ve dünyanın her yerinde bizimle birlikte çalışan distribütörlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca endüstrideki en büyük AR&GE ekibine sahibiz. Bugüne kadar 90 ülkede, 10,000'den fazla tesise satış yaptık, hizmet verdik ve bu tesislerde ürünlerimizi kurduk.

Peki, bizi rakiplerimizden ayıran nedir? Sonu gelmeyen azmimiz. Rakipsiz global pozisyonumuz. Geleceğe yönelik ilerleme odaklı misyonumuz. Sizin başarınıza yönelik tereddütsüz bağlılığımız.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.